تبلیغات
کهکشان اتومبیل - قیمتهای تازه برای نیسان GT-R

کهکشان اتومبیل

نیسان قیمت مخصوص بازار آمریکا را برای خودروی به روز رسانی شده GT-R 2015 اعلام کرد، که مدل پایه GT-R Premium از 101,770 دلار قیمت گذاری شده است. قیمت مدل های GT-R Black Edition و GT-R Track Edition به ترتیب 117,700 دلار و 115,710 دلار تعیین شده است. تمامی قیمت ها بدون در نظر گرفتن 1,995 دلار هزینه تحویل و نمایندگی می باشند.

2015 Nissan GT-R

2015 Nissan GT-R


دو مدل اولیه این خودرو هم اکنون در نمایندگی های نیسان در آمریکا عرضه شده است، این در حالی است که GT-R Track Edition و مدل جدید GT-R Nismo از تابستان 2014 وارد بازار خواهند شد.
برای مدل سال 2015، نیسان GT-R دارای مجموعه ای از آپگرید ها است که راحتی سواری و آرامش بیشتر و فضای داخلی مجلل تری را ارائه می کند. سیستم تعلیق این خودروی اسپرت به منظور کاهش نوسانات فشار بین چهار چرخ از نو تنظیم شده است، که پایداری بیشتر و رانندگی منسجم تری را فراهم آورده است. ترمز ها نیز به منظور پاسخ گویی قوی تر و بهتر بهینه سازی شده اند.

2015 Nissan GT-R

2015 Nissan GT-R


در زمینه طراحی، نیسان GT-R به روز رسانی شده دارای چراغ های LED جدید همراه با AFS (سیستم روشنایی تطبیقی جلو) و یک سیستم نور پردازی متمایز می باشد، در حالی که چهار حلقه چراغ های عقب خودرو دایره های منسجم نوری را شکل می دهند.

2015 Nissan GT-R Interior

2015 Nissan GT-R Interior


در طراحی داخلی، نیسان GT-R 2015 سه نوع طرح رنگ که شامل شیری کم رنگ نیز می باشد را ارائه می کند. فرمان خودرو چرمی می باشد، بر روی صندلی های خودرو چرمی خودرو نیز دوخت هایی زیبا انجام شده است.


در زیر کاپوت خودرو همان موتور 3.8 لیتری توربو دو قلو شش سیلندر قرار گرفته است که به یک گیربکس شش دنده دو کلاچه متصل شده است. با داشتن 545 اسب بخار نیرو و 627 نیوتن بر متر گشتاور، این خودرو مصرفی معادل 14.7 لیتر در هر 100 کیلومتر در شهر و 10.2 لیتر در هر 100 کیلومتر در بزرگراه دارد.


مدل های GT-R Premium و GT-R Black Edition دارای رینگ های آلومینیومی سبک وزن ساخت RAYS، طراحی داخلی قرمز و مشکی، روکش صندلی ها از چرم Recaro و یک اسپویلر فیبر کربن خشک در پشت خودرو می باشند.


مدل تولید محدود GT-R Track Edition دارای سیستم تعلیق تنظیم شده به صورت ویژه، خنک کننده های ترمز مخصوص، اسپویلر در جلو همراه با دریچه های هوا فیبر کربنی، صندلی های با کیفیت به رنگ آبی و همچنین درب کاپوت عقب فیبر کربنی سبک وزن، صندلی های گرم شونده جلو و اضافه شدن صندلی های عقب می باشد. منبع:مجله پدالتاریخ : یکشنبه 13 بهمن 1392 | 01:15 ب.ظ | نویسنده : هومن قرائی مقدم | نظرات

  • قالب پرشین بلاگ
  • مسکن ها
  • ضایعات