تبلیغات
کهکشان اتومبیل - مسابقات جهانی خودروهای 8 سیلندر GTC

کهکشان اتومبیل

Global Touring Cars سری مسابقات جدیدی است که وعده می دهد تا خودروهای سدان کامپکت هشت سیلندر 500 اسب بخاری را وارد رقابت هایی نفس گیر کند. هدف آن ها ارائه ی شبکه ای از مسابقات قهرمانی جهانی بوده و طبق گفته ی آن ها قصد دارند تا اهداف اساسی و اصلی رقابتی را به مسابقات اتومبیل رانی باز گردانند.

Ford Focus GTC V8

Ford Focus GTC V8


منظور آن ها رقابت هایی شدید و بسیار سنگین می باشد، که با کمک خودروهای جذاب هشت سیلندر 500 اسب بخاری و بدون سیاست های داخلی یا سقف بودجه به وجود خواهد آمد.
مارک وولی مدیر اجرایی GTC می گوید: مسابقات اتومبیل رانی در بالاترین سطح خود معمولاً به صورت ترکیبی از جنگ تکنولوژی ها و دستورات تیمی، و یک تفریح و سرگرمی گران قیمت برای علاقه مندانی که به خوبی مورد حمایت قرار می گیرند دیده می شود.

Ford Focus GTC V8

Ford Focus GTC V8

وی توضیح می دهد: ما می خواهیم تمرکز مسابقات اتومبیل رانی را دوباره بر روی مسابقاتی جدی با هزینه های معقول برگردانیم. ما می توانیم سری مسابقات در سطح ملی با قوانین، مقررات، حقوق تجاری، جایزه های نقدی، ساختار و خودروهایی که در همه چیز به جز طراحی بدنه با یکدیگر مشابه می باشند را ارائه نماییم. این کار فقط به حمایت تیم ها و صاحبان حق رای که این مسابقات را به عنوان راهی مناسب برای کسب درآمد از این نوع مسابقات تشخیص داده اند نیاز دارد.

این مسابقات توسط گری فورماتو، راننده ی مسابقه های اتومبیل رانی، ویک ماهاراج مهندس اتومبیل های مسابقه ای و مارک وولی و با پشتیبانی مایکل فورماتو کار آفرین اهل آفریقای جنوبی تاسیس شده است.

Ford Focus GTC V8

Ford Focus GTC V8


این مسابقات اولین قرارداد خود را در آفریقای جنوبی امضا کرده و از امسال کار خود را آغاز خواهند کرد. طراحی چهارچوب اصلی این خودروها از نوع Spaceframe (سازه فضایی) بوده که توسط پائول کپرنیک استرالیایی طراحی شده است و در بین تمامی این خودروهای یکسان خواهد بود. تنها تفاوت این خودروها در نوع بدنه ی آن هاست که کاملاً به عهده ی تیم ها می باشد.

Ford Focus GTC V8

Ford Focus GTC V8


GTC می گوید که Spaceframe بدین منظور طراحی شده است تا بتواند پنل های بدنه ی اورجینال بسیاری از خودروهای سِدان یا هاچ بک هایی که در بازار خودروها وجود دارند را بپذیرد. در عکسهای بالا، شما می توانید ببینید که یک فورد فوکوس هشت سیلندر مسابقات GTC به چه شکلی خواهد بود. منبع:مجله پدال

Ford Focus GTC V8

Ford Focus GTC Vتاریخ : پنجشنبه 17 بهمن 1392 | 04:32 ب.ظ | نویسنده : هومن قرائی مقدم | نظرات

  • قالب پرشین بلاگ
  • مسکن ها
  • ضایعات