تبلیغات
کهکشان اتومبیل - خودروی مفهومی مینی SUV داتسون redi-GO

کهکشان اتومبیل

شرکت داتسون اولین خودروی مفهومی خود را در نمایشگاه خودروی 2014 دهلی نو معرفی کرد. این خودرو که داتسون redi-GO نام دارد پیش نمایشی از خودروی مینی کراس اور این شرکت است. البته اگر تصمیم به تولید آن مدل بگیرند.

Datsun redi-GO Concept

Datsun redi-GO Concept


هدف اصلی از تولید این خودروی مفهومی، اکتشاف طراحی‌های جدید می‌باشد. طراحی این خودرو ترکیبی از یک هاچ بک کامپکت 5 در با حالتی SUV مانند است. طول عقب و جلوی خودرو تا چرخ‌ها بسیار کوتاه می‌باشد و بدنه‌ی آن به سبک خودروهای کراس اور ارتفاع نسبتاً بلندی داشته و دو خط در کناره‌های خودرو کشیده شده‌اند.

Datsun redi-GO Concept

Datsun redi-GO Concept


چراغ‌های LED روشن در طول روز و چراغ‌های عقب مدرن جذابیت خودرو را دو چندان کرده‌اند و این در حالی است که جلو پنجره‌ی بزرگ D-Cut داتسون بر قسمت جلوی خودرو حکمرانی می‌کند. هیچ سانروفی وجود ندارد، سقف سیاه آن همراه با طراحی‌های خاص این خودرو را به مدلی متمایز از سایر خودروها تبدیل کرده است.

Datsun redi-GO Concept

Datsun redi-GO Concept


اندازه‌ی رینگ‌های تیره‌ی کرومی این خودرو فقط 15 اینچ می‌باشد که نشان دهنده‌ی این است که این خودرو چقدر کوچک می‌باشد. هر چند، داتسون ادعا می‌کند که این خودرو دارای فضای داخلی بزرگ بوده و فاصله‌ی بین دو محور آن 2350 میلی متر می‌باشد. ارتفاع افزایش یافته‌ی این خودرو، آن را قادر می‌سازد تا از پس سطوح سخت جاده‌ای بر آمده و در عین حال چشم اندازی بزرگ از محیط اطراف را در اختیار راننده قرار می‌دهد.

Datsun redi-GO Concept

Datsun redi-GO Concept


هنوز هیچ برنامه‌ای برای تولید انبوه این خودرو وجود ندارد، ولی داتسون می‌گوید اگر این خودرو به خط تولید برسد قیمت گذاری آن به گونه‌ای خواهد بود تا کسانی که برای اولین بار قصد خرید خودرو را دارند بتوانند از عهده‌ی خرید آن بر بیایند. نظر شما در مورد این خودرو چیست؟ منبع:مجله پدالتاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1392 | 08:57 ب.ظ | نویسنده : هومن قرائی مقدم | نظرات

  • قالب پرشین بلاگ
  • مسکن ها
  • ضایعات