تبلیغات
کهکشان اتومبیل - هوندا ویژن XS-1 کانسپت در نمایشگاه دهلی

کهکشان اتومبیل

برنامه‌ی اصلی هوندا در نمایشگاه خودروی دهلی‌نو معرفی خودروی مفهومی Vision XS-1 می‌باشد. با توجه به بیانیه‌ی مطبوعاتی شرکت، این طرح مطالعه‌ای است که چشم‌انداز شرکت را در مورد آینده‌ی صنعت خودروسازی و توجه آن‌ها به فلسفه‌ی اصلی M/M (حداکثر انسان، ماشین حداقل) مورد بررسی قرار می‌دهد.

Honda Vision XS-1 Concept

Honda Vision XS-1 Concept


معنی و مفهوم این فلسفه به حداکثر رساندن فضای موجود برای انسان و به حداقل رساندن فضای مورد نیاز قطعات مکانیکی می‌باشد.

Honda Vision XS-1 Concept

Honda Vision XS-1 Concept


با توجه به گفته‌های هوندا، این خودروی کانسپت ترکیبی از طراحی خارجی اسپرت همراه با فضای داخلی زیاد در بدنه‌ای جمع و جور و فشرده است. در طراحی این خودرو همچنین از کانسپت طراحی انسان محور هوندا که مبتنی بر فلسفه‌ی “طراحی هیجان انگیز H” می‌باشد نیز استفاده شده است.

Honda Vision XS-1 Interior

Honda Vision XS-1 Interior


خودروی Vision XS-1 دارای سه ردیف صندلی می‌باشد که حداکثر ظرفیت هفت نفر سرنشین را دارد، دسترسی به این صندلی‌ها از طریق دو درب کشویی بزرگ با ورودی‌های بزرگ امکان پذیر شده است. هیچ گونه اطلاعاتی در مورد موتور این خودرو ارائه نشده است.


طبق اعلام هوندا، در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای تولید انبوه این خودرو وجود ندارد. هوندا کشور هندوستان را به دلیل این که یک بازار در حال رشد با سرعت بالا بوده و روابطی قوی در آن جا دارد برای معرفی این خودرو انتخاب کرده است. منبع:مجله پدالتاریخ : جمعه 25 بهمن 1392 | 11:09 ق.ظ | نویسنده : هومن قرائی مقدم | نظرات

  • قالب پرشین بلاگ
  • مسکن ها
  • ضایعات