تبلیغات
کهکشان اتومبیل - موتورسیکلت های الکتریکی

کهکشان اتومبیل

مایشگاه خودروی 2014 هندوستان، حکمرانی Hero بر عرصه‌ی موتورسیکلت‌های الکتریکی ادامه پیدا می‌کند! چندی پیش دو اسکوتر هیبریدی هیرو در نمایشگاه خودروی دهلی نو به نمایش گذاشته شد، هیرو RNT و هیرو Leap، ولی این شرکت هندوستانی به این دو مدل بسنده نکرده و با ارائه‌ی دو مدل مفهومی، نمایی از موتورسیکلت های آینده‌ی خود را به نمایش می‌گذارد.

Hero Ion

Hero Ion

هیرو Ion

یک موتور سیکلت با باتری لیتیوم-هوا می‌باشد که راه حل‌ها و طراحی کاملاً ابتکاری و نوآورانه را ارائه می‌کند، یک بدنه‌ی کربنی، دسته‌ی فرمان شبیه یک جت جنگنده، رینگ‌های خاص همراه با موتورهای قرار داده شده در هر چرخ (بنابراین هیرو Ion یک موتور دو چرخ متحرک می‌باشد) و یک سیستم تعلیق جلو و عقب به نام m-link در تماس مستقیم با چرخ‌ها می‌باشد که به مکانیسم و نحوه‌ی عملکرد آن اشاره‌ای نشده است.


این یک موتور سیکلت زیبا، خاص و با تکنولوژی‌های پیشرفته می‌باشد. هیچ جزئیاتی از نکات فنی آن منتظر نشده است، در هر حال این یک پروژه‌ی جاه‌طلبانه می‌باشد که نشان دهنده‌ی محصولات جالب توجهی می‌باشد که در آینده توسط این شرکت وارد بازار خواهند شد.

hero-SimplEcity-electric-bike-Auto-Expo-2014-2

Hero Simplecity

هیرو SimplEcity

این یک دوچرخه‌ی برقی است که برای مناطق شلوغ شهری طراحی شده است. تمرکز طراحی و توسعه‌ی آن بر روی کاهش وزن بوده است. این دوچرخه مجهز به ترمز بازیابی و محل ویژه‌ی قرار دادن گوشی آیفون همراه با نرم افزار مخصوص می‌باشد. در نهایت صندلی و باتری آن قابل جدا شدن هستند، بنابراین می‌توانید آن‌ها را با خود به خانه ببرید.

Hero Simplecity

Hero Simplecity


ما از این نو آوری و محصول ابتکاری هیرو که نشان‌دهنده هدف جهانی آن‌ها می‌باشد استقبال می‌کنیم: آینده، هم اینک است.تاریخ : دوشنبه 12 اسفند 1392 | 01:16 ب.ظ | نویسنده : هومن قرائی مقدم | نظرات

  • قالب پرشین بلاگ
  • مسکن ها
  • ضایعات